MELAMINO KEMPINĖ – AR TIKRAI VALO VISKĄ?

MELAMINO KEMPINĖ – AR TIKRAI VALO VISKĄ?

MELAMINO KEMPINĖ – AR TIKRAI VALO VISKĄ?

 

Melamino kempinės (dar vadinamos nano kempinėmis arba kempinėmis-trintukais) rinkoje atsirado palyginus neseniai, bet daugelis šeimininkių jau įsitraukė jas į būtinų valymo įrankių sąrašą. Melamino kempinė – tai porėtas polimeras, naudojamas kaip abrazyvinė medžiaga, mechaniškai nutrinanti nešvarumus.

 

                                                                                Kaip valo melamino kempinė?

 

Kaip ir atlikdami kitus valymo darbus, melamino kempinę naudokite mūvėdami pirštines.

Geriausiai prieš valydami panardinkite ją į šaltą vandenį. Po to nestipriai nugręžkite (kad kempinėlė liktų drėgna) ir švelniai trinkite užterštą paviršių, kol nešvarumai bus pašalinti. Kai kurios ūkiškos šeimininkės valo ne visa plokštuma, o tik jos kampu; taip naudojant melamino kempinė ilgiau tarnauja. Jos sudėtyje esančios aktyviosios mikrodalelės sąveikauja su vandeniu ir valant puikiai prasiskverbia pro purvą, kitus nešvarumus net iš sunkiai pasiekiamų vietų. Pakanka tik valomą plotą įtrinti.

Nors melamino kempinė valant nebraižo, vis dėlto ją reikėtų atsargiau naudoti, jei paviršiai itin jautrūs, pavyzdžiui, mediniai, itin blizgūs, lakuoti, akriliniai ir pan. Taip pat  svarbu valomus paviršius trinti švelniai, nes sudrėkinta melamino kempinė pasidaro minkšta, todėl per stipriai suspaudus ji taps nenaudojama. Valymo metu jos papildomai skalauti nereikia.

Pašalinę nešvarumus, nuvalytą vietą kruopščiai nubraukite drėgna šluoste, po to nusausinkite.

Melamino kempine negalima valyti karštų paviršių, plauti indų ar valyti tiesioginį sąlytį su maistu turinčių paviršių, tačiau melamino kempinė tinka valyti puodų, orkaičių, keptuvių išorinę dalį.

 

Kokius nešvarumus įveikia melamino kempinė?

 

Ši kempinė ne veltui dažnai vadinama stebuklingu trintuku – ji pagelbės tvarkant visus namui.

Žinoma, dažniausiai melamino kempinė naudojama virtuvėje ir vonioje, kadangi būtent šiuose patalpose valymas reikalauja daugiausiai laiko ir pastangų.

Melamino kempinė turi tiek daug panaudojimo galimybių, kad visas jas būtų sudėtinga išvardinti. Šis magiškas pagalbininkas efektyviai pašalins kalkių apnašų, riebalų, įsisenėjusio purvo dėmes, puikiai nuvalys odinius baldus, dušo kabinas, virykles, yra veiksmingas prieš rūdis, oksidacijos dėmes, rašiklių, flomasterių, pieštukų žymes, suodžius, arbatos, kavos dėmes, kramtomosios gumos likučius ir kitus nešvarumus.

 

Kodėl kempines-trintukus pamėgo tausojantys gamtą?

 

Įvairūs cheminiai valymo preparatai dažnai būna kenksmingi odai, kvėpavimo takams, nuleisti į kanalizaciją daro neigiamą įtaką ekosistemoms. O valymui melamino kempine tereikia...melamino kempinės ir trupučio vandens. Todėl tai ne tik labai ekonomiškas, bet ir ekologiškas pasirinkimas, nes melamino kempinė padės jums išvengti įvairių chemikalų kolekcionavimo, taip prisidėdama prie taršos mažinimo.

Melamino kempinė – tai funkcionali priemonė, dėl paprasto naudojimo ir didelio veiksmingumo susilaukianti daugybės ją pabandžiusiųjų teigiamų atsiliepimų.

Melamino kempinė - tikras kiekvienos šeimininkės pagalbininkas, taupantis laiką ir pinigus. Dažniausiai įsigyjami  keli šie  stebuklingi trintukai skirtingų patalpų paprastam, greitam valymui, o jų užteks ilgam. Melamino kempinė daro gyvenimą bent kiek patogesnį, jei dar nesinaudojate, būtinai pabandykite!