REIKALAVIMAI ATIDARANT GROŽIO SALONĄ PO KARANTINO

REIKALAVIMAI ATIDARANT GROŽIO SALONĄ PO KARANTINO

                                                 Aktualūs apsaugos priemonių pasiūlymai

VIENKARTINĖS PIRŠTINĖS

Skaidrios Vinilinės pirštinės be pudros 200 vnt

Puikiai tinka indų plovimui, plaukų dažymui, maisto tvarkymui.

 

SERVETĖLĖS GREITAI PAVIRŠIŲ DEZINFEKCIJAI

Paruoštos naudoti dezinfekavimo servetėlės, įmirkytos alkoholio putomis. Skirtos mažų, jautrių paviršių dezinfekcijai.

 

DRĖGNOS SERVETĖLĖS RANKŲ PRIEŽIŪRAI

Puiki alternatyva rankų plovimui ten, kur nėra prieigos prie vandens ir muilo. Servetėlės ​​pašalina blogus kvapus ir yra higieniškos (nes vienkartinės). 

 

RANKŲ DEZINFEKANTAS ALKOHOLIO PAGRINDU

Rankų ir odos dezinfekantas alkoholio pagrindu. Paruošta naudojimui priemonė skirta higieninei rankų ir sveikatos priežiūros, mokyklose, grožio salonuose, biuruose, viešojo maitinimo įmonėse. Manusept Basic/ADK 612 yra praturtintas glicerinu, kuris apsaugo rankas nuo sudirgimo ir išsausėjimo, tinka net jautriai odai.
Sudėtyje nėra dažiklių ir aromatinių medžiagų.

ANTIBAKTERINIS MUILAS

Efektyvi naudojimui paruošta rankų plovimo bei dezinfekavimo priemonė. Tai švelnus muilas-dezinfekantas, šalinantis nešvarumus ir mikroorganizmus. SMD muilas veikia antibakteriškai, tačiau tuo pačiu apsaugo odą nuo perdėto odos išsausėjimo bei sudirginimo.Sudėtyje yra didelis kiekis drėkinančiųjų ir odą minkštinčių medžiagų. Antibakterinis muilas yra tinkamas naudoti objektuose, kur keliami aukšti rankų higienos reikalavimai: maisto pramonėje, viešojo maitinimo, vaikų ugdymo įstaigose, viešbučiuose, grožio salonuose, SPA, kirpyklose.

PAVIRŠIŲ DEZINFEKANTAS

Paruoštas naudoti paviršių dezinfekantas alkoholio pagrindu. Skirtas sveikatos priežiūros įstaigoms, maitinimo ir maisto gamybos įmonėms, kirpykloms, grožio salonams ir pan. Idealiai tinka valyti nuo virusų ir bakterijų: rankenas, turėklus, padėklus, stalviršius, lentynas, liečiamus paviršius ir visus kitus paviršius, atsparius alkoholiui.

Pasižymi labai greitu plataus antimikrobinio spektro poveikiu.

 

VIENKARTINĖS PIRŠTINĖS

Skaidrios Vinilinės pirštinės be pudros 200 vnt

Puikiai tinka indų plovimui, plaukų dažymui, maisto tvarkymui.

 

APSAUGINIS VEIDO SKYDELIS, RESPIRATORIAI

Apsaugo nuo lašeliniu būdu per orą plintančios infekcijos patekimo į gleivines (akis, nosį ir burną)

                                                 REIKALAVIMAI ATIDARANTIEMS GROŽIO SALONĄ

Nuo 2020 04 27 leidžiama teikti šias paslaugas: plaukų plovimo, plaukų kaukių dėjimo,kirpimo,skutimo,šukuosenos formavimo, dažymo, ilgalaikio plaukų sušukavimo, tiesinimo, barzdų kirpimo)irnagųpriežiūros   (manikiūro,   pedikiūro,   dirbtinų nagų priauginimo).

 

- Teikti paslaugas taip, kad vienam lankytojui būtų skiriamas ne mažesnis kaip 10 kv. m paslaugos teikimo vietos patalpų plotas arba vienu metu paslauga būtų teikiama ne daugiau kaip vienamvartotojui.

- Užtikrinti, kad tarp paslaugų teikėjų darbo vietų būtų ne mažesnis kai 2 metrųatstumas.

- Į paslaugų teikimo vietą įleisti tik apsaugines kaukes arba apsaugines veidopriemones dėvinčius vartotojus ir kitus lankytojus.

- Prie įėjimo į įstaigą būtina pateikti informaciją:

- kad įstaigoje nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims;

- apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir pan.)

- paslaugas teikti tik dėvint vienkartines pirštines bei apsaugines kaukes ir apsauginius akinius arba apsaugines kaukes ir apsauginius veidoskydelius;

- vienkartines pirštines ir apsaugines kaukes keisti, o apsauginius akinius ir apsauginius veido skydelius dezinfekuoti arba keisti po kiekvieno kliento;

- skatinti vartotojus atsiskaityti ne grynaisiaispinigais.

- sudaryti galimybes tinkamai lankytojų rankų higienai ir (ar) dezinfekcijai - prie įejimo į

įstaigą ir tualetą, gerai matomoje vietoje pakabinti rankų dezinfekcijai skirtą priemonę, esant galimybei prie įėjimo į sanitarinį mazgą padėti vienkartinių pirštinių.

- užtikrinti, kad paslaugas teiktų tik sveiki darbuotojai;

- laikytis griežtos rankų higienos: ne rečiau kaip kas 2 val. plauti rankas skystu muiluir šiltu tekančiu vandeniu, dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonemis, vengti liestirankomisveidą,akis,nosį,burną,irkt.,laikytiskosėjimoirčiaudejimoetiketo.

- pagal galimybes darbą organizuoti taip, kad kuo daugiau darbuotojų laikytųsi saugaus atstumo vienas nuo kito ir (ar) paslaugų vartotojo ir (ar) kito lankytojo (daugiau nei 2 metrų atstumu, trumpiau nei 15 min.) ar nekontaktuoti..

- paslaugųteikimo patalpas vėdintinerečiaunei1kartąpervalandą.

- pavirsius, prie kurių tiesiogiai (oda, plaukai) liečiasi paslaugų vartotojas (vartotojams skirtos praustuvės, kėdės, atramos galvai ir kt.), ir paviršius paslaugų teikėjo darbo vietoje,antkurių dedamiinstrumentaiirkitosdarbopriemonės,dezinfekuotipokiekvienovartotojo. Dezinfekcijai užtikrinti tarp vartotojų aptarnavimo turi būti ne mažesnis kaip 15 min. laikotarpis.

 

 

 

 

Related posts

Kas mus apsaugos nuo koronaviruso COVID-19?

Koronavirusas įsiveržė mūsų gyvenimą kaip fatališkas meteoritas, jis išleido neplanuotų atostogų beveik visą pasaulį. Tačiau kiekvienas iš mūsų galime sustabdyti viruso plitimą, jei laikysimės paprastų taisyklių, naudosim prieinamas priemones.

* vengime artimo kontakto su visais, ypač su...

View details »