PREKIŲ PRISTATYMAS

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje  ir Jūs atsiskaitote elektroninės bankininkystės sistema, išankstiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais atsiimant prekes Jums pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 12 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną. Jeigu prekės nėra sandėlyje – ją užsakysime, todėl pristatymas gali užtrukti  iki 4 –  14 darbo dienų. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.
 

Jeigu pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais, atsiskaityti reikės atsiimant prekes kurjeriui. Kad iš Jūsų buvo gauti pinigai su kurjeriu bus surašytas pinigų priėmimo kvitas. Pasistenkite turėti kuo tikslesnę sumą, nes kurjeriai ne visada gali turėti grąžos. 
 

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

.

Pristatymo laikas: 

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje  ir Jūs atsiskaitote elektroninės bankininkystės sistema arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime Jums per 1 – 3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 12 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną. Prekės į užsienio šalis pristatoma per 1-2 savaites.
 

Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 – 22 val.

Pristatymo būdai:

1) Kurjerio pagalba. Užsakytos prekės bus pristatytos iki Jūsų namų ar darbovietės durų! Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks.

Pristatymo kainos:

.

Lietuvos teritorijoje prekių pristatymas Jums yra NEMOKAMAS užsakius daugiau nei už 50 EUR ! 

Jeigu užsakymas mažesnės vertės – siuntos pristatymo kaina – 3.50 EUR.

Užsakymams, kurių svoris didesnis nei 20 Kg pristatymo kaina pagal nustatytas kurjerio kainas. 

Neringos gyventojams siuntos pristatomos į paštomatą (kaina 3.50 EUR).

Kitos pasaulio šalis – kaina sutartinė.

.

Iškilus klausimams galite kreiptis: 

Siuntų pristatymą į Lietuvą ir užsienio valstybes vykdo siuntų tarnyba. Jeigu kyla kokių klausimų dėl siuntos vežimo laiko ir kitų su siuntėjų susijusių klausimų, prekių grąžinimo  – skambinkite klientų aptarnavimo linija 8 5 273 69 23, 8 671 85 981 arba rašykite el. paštu info@higienaverslui.lt