Kokius valymo įrankius vertėtų įsigyti?

Kokius valymo įrankius vertėtų įsigyti?

Kokius valymo įrankius vertėtų įsigyti?

Nors tinkamai pasirinktos valymo priemonės visuomet gali užtikrinti kur kas efektyvesnį valymo procesą, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kokie yra pasirenkami valymo įrankiai. Šiandien tikrai negalėtumėme skųstis galimų pasirinkimų stoka, tad tuomet, jei svarstote, kokie valymui skirti įrankiai galėtų būti pačiais efektyviausiais, mūsų pateikta informacija tikrai padės apsispręsti. Nesvarbu, kas bus valoma – viešbučio, biuro, ar gyvenamosios patalpos, jums tikrai pravers išvardinti valymo įrankiai, kurių pasirinkimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio.

Dulkių siurblys

Iššluoti grindis tikrai nepavyks taip efektyviai kaip jas išsiurbti siurbliu, todėl pagrindinis patalpų valymo įrenginys neabejotinai yra būtent šis prietaisas. Prieš atliekant grindų plovimą visada svarbu kruopščiai jas išsiurbti – šį darbą rekomenduojama atlikti kiekvieną dieną.

Grindų plovimo šepečiai

Grindų plovimas taps gerokai efektyvesniu, jei bus pasirenkami tokie šluostai, kurie yra tinkami konkrečiam grindų tipui. Pavyzdžiui, vieni grindų šluostai gali būti pritaikyti plytelėms, kiti – alyvuotoms grindims, dar kiti – parketui, ir t.t. Grindų plovimo darbai bus kur kas sklandesni, jei šepetys bus pakankamai tvirtas ir manevringas, o šluostas bus lengvai gręžiamas. Renkantis grindų šepečio šluostus galima pasidomėti, ar juos galima plauti skalbyklėje, ir įsigyjant tokią produkciją rekomenduojama rinktis ne vieną, bet kelis šluostus. Taip pat renkantis grindų šepetį pravartu pasidomėti, ar yra galimybė pakeisti šepečio laikiklį – jei jis sulūžtų, jums tereikėtų pakeisti vien tik šią dalį.

Mikropluošto šluostės

Rekomenduojama turėti ne vieną, bet keletą mikropluošto šluosčių, kurių spalvos būtų skirtingos. Nors spalva dažniausiai atrodo kaip visiškai nesvarbi šluostės savybė, tačiau tai padeda atskirti, kokiems konkretiems paviršiams yra naudojami šie valymo įrankiai. Po kiekvieno valymo mikropluošto šluostes kruopščiai nuplaukite, nes padės išvengti ant valomų paviršių paliekamų dryžių.

Šluostės blizginimui

Priešingai nei mikropluošto šluostės, šluostės blizginimui yra lygios, be šerelių. Lygus šluostės paviršius nepalieka plaukelių, todėl jos gerai nusausina paviršius ir suteikia jiems blizgumo.

Kempinės šveistukai

Kempinės šveistukai yra naudojami ne tik indų plovimui, bet taip pat įvairių paviršių šveitimui. Ant šių šveitimo priemonių pakuočių įprastai yra nurodoma, koks yra kempinėlių aštrumas, todėl tai gali padėti pasirinkti pačias tinkamiausias prekes. Itin aštriomis kempinėlėmis nevalykite nerūdijančio plieno gaminių, nes tai gali subraižyti gana jautrų paviršių.

Dulkių šluotele ilga rankena

Šie valymo įrankiai yra puikūs pagalbininkai, kuomet reikia nubraukti dulkes nuo lempų gaubtų, paveikslų, veidrodžių, aukštų lentynų, ir t.t. Šį valymo įrankį rekomenduojama turėti kiekvienoje patalpoje – ji padės nubraukti sunkiai pasiekiamus voratinklius ir leis paprasčiau palaikyti švarą.

Popieriniai rankšluosčiai

Popierinių rankšluosčių panaudojimo galimybių yra tikrai daug ir įvairių (jais gali būti valomi ir sausinami labai įvairūs paviršiai), todėl toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas palankiausių. Geriausia rinktis tokius popierinius rankšluosčius, kurie turi bent 600 lapelių, nes tai padės jums sutaupyti pinigų.

Langų valytuvas

Langų valymas tikrai ne visada yra pakankamai paprasta užduotis, todėl langų valytuvas yra labai svarbus valymo įrankis. Jei siekiate, kad langai visada būtų preciziškai švarūs, įsigykite profesionalų langų valytuvą, kurį taip pat galėsite pritaikyti dušo kabinos priežiūrai.

Kiti valymo įrankiai

Taip pat svarbu įsigyti ir pagalbinių valymo įrankių, tokių kaip šiukšlių maišai, grindų plovimo kibirai, ir t.t. Palaikyti patalpų švarą bus gerokai paprasčiau, jei visuomet turėsite visų reikalingų valymo įrankių bei priemonių, todėl pasvarstykite: galbūt atėjo laikas papildyti turimas atsargas?