Prija kūno priežiūros produktai

Prija kūno priežiūros produktai

Apžvalga: Prija kūno priežiūros produktai

POSTED IN KŪNO PRIEŽIŪRAVISOS APŽVALGOS BY 

SALOMĖJA  

Ar pastebėjote dviprasmišką tendenciją socialiniuose tinkluose? Beveik visi, tiek gyvai, tiek internete sutinkami žmonės, piktinasi netikrumu. Tuo, kad Instagrame tik nušlifuotas gyvenimas, tobulos nuotraukos ir nieko tikro? Bet vos tik koks nors asmuo įmeta paveiksliuką, kuriame matosi nesutvarkytų namų fonas, ar šiaip ne pati gražiausia poza – užsimerkęs, išsižiojęs – tuoj visi puola komentuoti, kad “nu kam tokias nuotraukas į internetą kelti, prieš tai galima susitvarkyti ar atsirinkti geresnes”. Tai kaip čia yra? Tikimės nuoširdumo, paprastumo, tikrumo, bet norim žiūrėti tik į nušlifuotus vaizdus. Tiesa?

Na, mano foto nebus labai jau nudailintos ir žurnalinės, bet džiaugiuosi, kad papasakosiu apie kažką naujo. Rašyti blogą smagu visada, bet geriausi momentai yra tie, kuomet kažkas pasiūlo pamėginti tai, ko nei girdėjai, nei matei. Būna, kad tie siūlymai nieko verti ir atsakau, kad man neaktualu, būna – susidomiu. Pvz., PRIJA sutikau pamėginti perskaičiusi kvapų aprašymus. Jau žinote, kad esu pamišusi dėl keistų, neįprastų, gana stiprių aromatų. Tad šiandien papasakosiu apie keletą kūno priežiūros priemonių, o kitą savaitę apie produktus plaukams. 

“Prija” yra pozicionuojama kaip kosmetika viešbučiams. Tad gal kažkas ir mėginote. Aš, deja, susiduriu tik su “Luxury Dove” ar šiaip no name muiliukais :). Ir niekad nesu radusi kažko taip kvepiančio. 

Pradėsiu nuo didžiausio butelio, kuriame yra “Prija” gaivinantis dušo gelis ir šampūnas su ženšeniu. 

Na, nesimaivykim, nėra tobula. Tradiciškai puikiai plaus, bet tikėtina, kad ir kažkiek sausins. 

Mano pojūčiai tokie ir yra, kad tiek plaukams, tiek kūnui po to reikia balzamo bei kremo. Tačiau galvą išplauna puikiai, jokių formavimo nuosėdų. Užtat kvapas man toks mmmm. Koks jis? Primena visokius rytietiškus aliejus, salstelėjęs. Kažko daugiau apie paprastą poveikiu ir nepaprastą aromatu pasakyti ir negaliu. 

Toliau – drėkinamasis kūno kremas

Sudėties pagrindas man atrodo visai neblogas.

Aš turiu 100ml buteliuką, todėl daugiau jį naudoju rankoms nei visam kūnui. Ir tepu iki pat pečių, nes man ir vėl labai kvepia. Ir dar aromatas ilgai išlieka. Šis panašus – rytietiškas. Na, kaip ir visa serija. 

Iš buteliuko iškrėsti kremą sunku, nes jis gana tirštas, tačiau tuo pačiu ir skalsus. Sausumą nuima staigiai ir gerai įsigeria net į rankas, tad iš karto galima tapšnoti telefoną. Apie šį produktą tik geriausi žodžiai. 

Kitas eilėje – atpalaiduojantis masažo losijonas.

Konsistencija skystesnė ir, sakykim, glotnesnė. Ne taip greitai susigeria, kaip kūno kremas, tačiau oda po jo lieka maloniai švelni. Kaip ir teigiama, tai daugiau aromaterapinis produktas ir sakyčiau tikrai norint galima naudoti vietoje kvepalų, nes tikrai išlieka ilgai. O kuo kvepia? Kažkokiu mišiniu tarp rytų ir miško. Man nerealiai! Lyg pušyne rastum Persišką turgų :). 

Na ir galiausiai – vonios putos

Taigi…Putoja tikrai puikiai ir daug nereikia. Net to mažo buteliuko užteks ne vienam kartui. Kvapas….Na aš jas naudočiau dėl kvapo, bet iš šio mano įrašo jau supratote, kuo konkrečiai sužavėjo priemonės. Sausinimo nepajutau. Blizgumas buteliuke daug spalvos vandeniui neperteikia. 

Taigi, štai tokia pažintis su kiek neįprasta kosmetika. Faktas, kad dizainai atrodo gražiai, o aromatai nenuobodūs ir prabangūs. Todėl tokie produktai gali tikti dovanai. Bent jau į kūno kremą, tai būtinai atkreipkit dėmesį. Kitas faktas, kad sudėtys tokios eilinės – man puikiai tinka, bet natūralistams neprakiši. 

www.higienaverslui.lt/prija

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.