Kartu rekomenduojame ×

Chlorheksidinas – veiksmingas  dezinfekantas, pasižymintis stipriu antimikrobiniu poveikiu, apsaugo nuo virusų, grybelių, gram + ir gram - bakterijų. Chlorheksidino molekulinė struktūra yra panaši į epidermio baltymus, kurie lemia jo greitą ir patvarią absorbciją į odą, taip įvyksta gilus dezinfekavimas.

NATURALŪS VEIKSMINGI INGREDIENTAI PASIŽYMI ANTIBAKTERINIU POVEIKIU, PADEDA UŽKIRSTI KELIĄ BAKTERIJŲ DAUGINIMUISI IR PLITIMUI.

Ingredientai:

Sojų aliejus, kuriame gausu Omega 3 ir 6, turintis maitinamąją ir antioksidacinę galią; izoflavonų dėka jis skatina apsaugą nuo audinių dehidratacijos – sukuria apsauginį hidrolipidinį sluoksnį, kuris apsaugo nuo odos išsausėjimo. Sojų aliejus apsaugo odą nuo neigiamų išorinių veiksnių, uždegimų, padeda gaminti kolageną ir hialurono rūgštį. Amla aliejus - dėl jame esančio didelio vitamino C kiekio padeda išsaugoti odos jaunatviškumą. Kokosų aliejus – turi stiprių maitinamųjų galių, sugeba suminkštinti net sausiausią odą. Kokosų pienas pasižymi antibakterinėmis, minkštinančiomis, maitinančiomis, drėkinančiomis savybėmis. Pantenolis turi minkštinančių ir drėkinančių savybių, todėl idealiai tinka jautriai odai, suteikia jai elastingumo. Pantenolis dar pasižymi priešuždegiminiu ir regeneruojančiu poveikiu.