• Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

DOVANINĖ PAKUOTĖ - PARUOŠTA DOVANOTI!

Chlorheksidinas – veiksmingas  dezinfekantas, pasižymintis stipriu antimikrobiniu poveikiu, apsaugo nuo virusų, grybelių, gram + ir gram - bakterijų. Chlorheksidino molekulinė struktūra yra panaši į epidermio baltymus, kurie lemia jo greitą ir patvarią absorbciją į odą, taip įvyksta gilus dezinfekavimas.

NATURALŪS VEIKSMINGI INGREDIENTAI PASIŽYMI ANTIBAKTERINIU POVEIKIU, PADEDA UŽKIRSTI KELIĄ BAKTERIJŲ DAUGINIMUISI IR PLITIMUI.

Antibakterinis dušo gelis 380ml

Dušo gelio sudėtyje yra antibakterinis ingredientas (chlorheksidinas), kuris idealiai tinka giliai išvalyti odos poras ir dezinfekuoti odą. Su šiuo geliu ne tik švariai nusiprausite bet ir apsaugosite kūną nuo bakterijų. Priemonė praturtinta sojos pupelių, indiškųjų lapainių ir kokosų aliejais. Antibakterinis dušo gelis tinka visų tipų odai. NAUDOJIMAS: nedideliu kiekiu priemonės prauskite kūną sukamaisiais judesiais, tuomet nuplaukite tekančiu vandeniu.

Antibakterinis rankų muilas 380ml

Antibakterinis muilas su chlorheksidinu švelniai nuplauna, apsaugo jūsų rankas nuo bakterijų ir nešvarumų. Muilas praturtintas citrinų, Taičio gardenijų ir riešutinių lotosų ekstraktais. Šis muilas tinka visų tipų odai. Rankų oda nuplovus tampa minkšta, subtiliai kvepia. NAUDOJIMAS: ant drėgnų delnų užpilkite vieną skysto antibakterinio muilo paspaudimo dozę. Paskirstykite muilą ant rankų paviršiaus, patrinkite ir gerai nuskalaukite rankas šiltu vandeniu, švelniai nusausinkite.

Toje pačioje kategorijoje

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje