• Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Cutasept  feet

Dezinfekcinė profilaktinė priemonė nuo pėdų grybelio

Apsaugo nuo grybelių ir bakterijų  

Trumpai apie grybelių sukeliamas pėdų odos ligas

Grybeliams geriausios sąlygos daugintis yra šilta ir drėgna  aplinka, kokia ir būna prausyklose, dušuose, baseinuose, pirtyse ir kt. Jie dauginasi dažnai dėvimose kojinėse, batuose, o ypač auliniuose. Sergantysis pėdų grybeliu, vaikščiodamas basomis ar vienomis kojinėmis, išplatina grybelių sporas po visą patalpą, o vėliau jos patenka ant kitų žmonių pėdų. Žmonės, ilgesnį laiką avintys tuos pačius batus, dirbantys šiltomis ir drėgnomis sąlygomis, prakaituoja ir ant jų pėdų odos gali atsirasti infekcija. Tokie žmonės ypač turėtų pasirūpinti  pėdų profilaktika. Vien dezinfekavus kojines - jos liečiasi su kojų oda ir batais – nutraukiama infekcijos grandinė ir tuo pačiu užkertamas kelias reinfekcijai. Preparatas Cutasept feet užtikrina efektyvią pėdų grybelio profilaktiką. Tyrimai rodo, kad šia liga serga kas ketvirtas žmogus. Besigydant priešgrybeliniais vaistais, Cutasept  feet puikiai tinka batų dezinfekcijai.  

Cutasept feet

Apsaugo nuo pėdų grybelio. Veikia greitai – per 30 sekundžių. Naikina pėdų  ir avalynės blogą kvapą. Nedirgina odos. Užkerta kelią reinfekcijai.  Naudojant specialų purkštuvą – ypač ekonomiškas.   

SUDĖTIS (100 g) 2-propanolis , benzalkonium chloridas , išvalytas vanduo.   SAVYBĖS Bespalvis, alkoholio kvapo skaidrus skystis. Preparatas Cutpasept feet pasižymi baktericidiniu, fungicidiniu  Ypač veiksmingas nuo dermatofitų, mieliagrybių ir pelėsių.  

PASKIRTIS

Pėdų, batų ir kojinių dezinfekcijai.   

NAUDOJIMAS

Pėdų dezinfekcija –  sausas pėdas bei tarpupirščius sudrėkinti ir gerai įtrinti Cutasept feet. Naudoti tiek preparato, kad oda būtų drėgna ne mažiau kaip 30 sekundžių. Batų dezinfekcija - batų vidų po panaudojimo gausiai išpurkšti Cutasept feet  ir leisti išdžiūti. Kojinių dezinfekcija - švarias ir sausas kojines išpurkšti preparatu ir leisti išdžiūti.   

GAMINTOJAS Bode Chemie GmbH, Vokietija.