Kartu rekomenduojame ×

VERMOP valymo įrankiai: vežimėliai, langų valymo įrankiai, grindų valymo įrankiai - tai ilgaamžiškumas, ergonomija bei patvarumas. Visi įrankiai yra testuojami pagal fukcionalumą, produktyvumą, patvarumą VERMOP tyrimų centre. Kompanijos produktai gaminami tik iš patikimų Europos tiekėjų žaliavų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu yra aukščiausios kokybiškės.

Mop laikiklis SPRINT Plus 40cm

Patvarus, lengvas, kokybiškas VERMOP grindų šluosto laikiklis/padas 40 cm.

Sprint Plus lengvo svorio ir plačios paviršiaus apimties mopo laikiklis. Fiksavimo mygtukas gali būti lengvai nuspaudžiamas koja. Per tam skirtas angas valymo priemonė gali būti pilama tiesiai ant šluosto, nenuimant jo nuo laikiklio bei neatkeliant nuo grindų. Laikiklis naudojamas su Sprint grindų valymo šluostėmis. Dėl unikalios, groteles primenančios konstrukcijos, laikiklis yra itin lengvas ir ilgai naudojant kraštai „nesiriečia“. Sprint Plus laikiklis gali būti naudojamas su visais Sprint Mop priedais. 

Papildomas panaudojimas: į standartinį komplektą (geltonąjį) įeina šluosčių laikikliai kraštuose, kurie tvirtai laiko įprastą dulkių valymo ar vienkartinę šluostę ir leidžia pasiekti aukštai esančius nešvarumus. Be koto.

Itin patvarus ir ilgalaikio naudojimo.

Gamintojas: Vermop (Vokietija)