Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Medicininės apžiūros pirštinės. Apsauginė pirštinė lygaus paviršiaus, neturi latekso baltymų ar akseleratorių. Taip pat tinka tvarkyti neriebius maisto produktus ir atlikti trumpas valymo užduotis be stiprių chemikalų.

.

Base name: Examination gloves
Brand: Abena
Sub-brand: Classic
Shelf Life: 5 years
-color: nature
Material: latex
Technical ingredients: Latex, ZDBC, ZDEC, Zinc oxide, Sulfur, Titanium Dioxide, Calcium Nitrate, Polymer, Freesil P2, WAX
Properties: smooth, medium grip, rolled cuff
Features: powder free
Single or multiple use: single use
Size: M
Length/depth: 240 mm
Width: 95 mm
Thickness: 0,12 mm
Certifications: CE, Food contact materials, CAT III
Product or test standards: EN 455, EN 420, EN 374-1:2016 Type B KST, EN 374-5:2016 VIRUS, AQL 1.5
CE Class (Medical Devices): Class I
CE Category (Personal Protective Equipment): CAT III
Directives, regulations and acts: 93/42/EEC, 1935/2004/EU, 89/868/EEC
Product Description: Examination glove with smooth surface and contains no latex proteins or accelerators. Suitable for handling non-fatty food products and brief cleaning tasks without strong chemicals.
Instructions for use/application: Examine the gloves for flaws and defects before use.
Storage Instructions: Store dry, clean and at room temperature.
Safety Instructions and Warnings: NB: if users or patients are hypersensitive to the material, wear vinyl or nitrile gloves. 
Product Disposal Instructions: Dispose with household waste.

.

.

.

Lateksinės pirštinės: svarbiausi privalumai ir trūkumai

Vienkartinių pirštinių tipai: tai – lateksinės, nitrilinės, vinilinės pirštinės. Šį kartą pakalbėsime apie lateksinių pirštinių savybes. Pagrindiniai tokių pirštinių privalumai ir trūkumai?

Iš ko gaminamos lateksinės pirštinės

Lateksinės pirštinės gaminamos iš natūralaus kaučiuko, t. y. latekso. Tam tikslui naudojamas vulkanizacijos procesas ir gaunama baltymų sulaikyta medžiaga. Lateksinės pirštinės paprastai būna lininės ar dramblio kaulo spalvos, kuri išskiria lateksą nuo kitų vienkartinių pirštinių rūšių. Lateksas - biologiškai skaidoma medžiaga, todėl lateksinių pirštinių atliekos neteršia gamtos taip kaip kitos vienkartinės pirštinės.

Didelis atsparumas

Lateksinės pirštinės pasižymi labai geru elastingumu, patogios, tamprios, todėl gerai prisitaiko prie delno. Kadangi lateksinės pirštinės yra labai plonos, tai sukuria “antros odos“ efektą. Naudojant lateksines pirštines lengva tiksliai atlikti darbus, kuriems reikia kruopštumo. Pandemijos laikotarpiu rekomenduojama vienkartines pirštinės mūvėti visur: parduotuvėse, gydymo įstaigose, viešajame transporte, biuruose.

Lateksinių pirštinių pagrindiniai trūkumų

Lateksinės pirštinės – tai saugios ir patikimos vienkartinės pirštinės, tačiau trūkumų taip pat turi. Pirmiausia jos nėra netinkamos alergiškiems lateksui žmonėms. O lateksas turi specifinį kvapą, kuris kai kuriems gali trukdyti. Atliekant darbus, kuriuose yra kontaktas su riebiomis medžiagomis (pavyzdžiui, kosmetika), organiniai tirpikliai (dažų valikliai, nagų lakas) lateksinės pirštinės netinka. Rinkoje alternatyvos yra trys: vinilinės, nitrilinės ir lateksinės pirštinės.

Vienkartinių pirštinių naudojimo taisyklės

Lateksinės pirštinės ar kitos vienkartinės pirštinės gali būti naudojamos tik vieną kartą. Po panaudojimo vienkartinių pirštinių medžiaga tampa ne tokia elastinga, praranda tvirtumo ir sandarumo savybes, todėl neužtikrina reikiamos apsaugos ir net kelia riziką sveikatai. Dar viena svarbi taisyklė: atsargiai nusiimti vienkartines pirštines ir iš karto jas išmesti, nesiliečiant prie užteršto paviršiaus. Po vienkartinių pirštinių naudojimo būtina kruopščiai nusiplauti rankas arba dezinfekuoti rankų dezinfekcijos skysčiu.
 

 

Charakteristikos

Dydis
M
Kiekis
100vnt