Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Medicininės veido kaukės atitinka aukščiausią IIR tipo lygį pagal taikomą EN 14683 standartą, suteikia trijų sluoksnių apsaugą ir bakterijų filtravimo efektyvumą ne mažiau kaip 98 %. Nosies gnybtas, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį prigludus prie veido, yra ilgesnis nei vidutinis, todėl jį lengviau formuoti, jis puikiai tinka, padengia veidą ir yra patogesnis. Mažesnis spaudimas ausims.


Ši kaukė vienkartinė skirta apsaugai nuo ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų oro lašeliniu būdu plintančių infekcijų.

Puikiai tinka sezoninio gripo, koronaviruso SARS-CoV-2, sukeliančio Covid-19 prevencijai.

Medicininės kaukės, skirtos apsaugai nuo ūmių viršutinių kvėpavimo takų ir kitų oro lašeliniu būdu plintančių infekcijų.

Savybės

Pagamintos iš trijų sluoksnių su filtru 98%, specialios medžiagos kuri nedirgina veido odos ir nesukelia alergijos. Veido kaukes prilaikančios gumytės yra tamprios ir nespaudžia ausų. Pagaminta EU

Paskirtis

Gyventojams ir sveikatos priežiūros personalui kasdieniam naudojimui patalpose ir lauke. Kaukė keičiama nauja kaskart kai dėvint tampa drėgna, susitepa ar po kontakto su sergančiais.

Garantijos

Atitinka standartą EN 14683, CE ženklinta

 
Kiekis dėžutėje – 50 vnt

Pagaminta ir atestuota EU

Produktas yra vienkartinio naudojimo, todėl negali būti naudojamas pakartotinai. NESKALBTI.

DĖMESIO! Nenaudokite kaukės pakartotinai. Dėvint tą pačią kaukę antrą kartą, skatinsite bakterijų dauginimąsi, kuris sukelia nemalonius kvapus bei infekcijos plitimą.