Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Apie UNGER rinkinį:

UNGER PRO langų valymo rinkinys – profesionalus langų valymo pradinis rinkinys, kurį sudaro: „ErgoTec“ valytuvas (35 cm) su žalia guma, „ErgoTec Power Washer“ (35 cm) su įvore ir T formos strypo rankena, langų valymo kibiras (18 l). P

POWER WASHER RANKOVĖ: DAUGIAU VANDENS, PUIKUS VALYMAS – ErgoTec Power Washer GAUSIAI sugeria vandenį savo integruotuose vandens šuliniuose ir turi integruotą šveitimo padą, leidžiantį movai greitai sugerti vandenį ir pašalinti įsisenėjusius nešvarumus per trumpesnį laiką. Velcro užsegimas leidžia greitai pakeisti. Galima skalbti mašinoje, džiovinti džiovykloje.

ERGONOMINIS VALYTUVAS: PROFESIONALUS LANGŲ VALYMAS BE RUOŽŲ – 35 cm ErgoTec žalios spalvos guminis langų valytuvas su dviejų komponentų rankena ir patogia spyruokle greitam keitimui puikiai tinka rankoje ir prisitaiko prie nelygių paviršių, todėl nuvalomas be dryžių. net šaltu oru. Galima derinti su UNGER S-channel ir S-channel Plus.

DIDŽIULIS 18L VALYMO KIBIRAS: PLOVIKLIŲ MAIŠYMO IR ĮRANKIAMS LAIKYTI - Lengvas 18 litrų kibiras, skirtas greitam ir efektyviam langų valymui. Savybės: šoniniai laikymo skyriai valytuvams ir šlapintuvui laikyti, pritvirtintas sietelis šlapintuvui išspausti, praktiškas snapelis vandeniui nuleisti vienoje pusėje ir litrų matavimo skalė tiksliam maišymo santykiui.