• Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Druska, kurios cheminis pavadinimas - natrio chloridas (NaCl), tinka tiek buitinėms, tiek pramoninėms, tiek komunalinėms vandens paruošimo sistemoms. Ji reikalinga filtrų, kuriuose vyksta jonų apykaita, atstatymui. Filtrų viduje esančios absorbuojančios dervos laikus bėgant užsiteršia, todėl tam, kad sistemos ir toliau sėkmingai valytų ir minkštintų vandenį, reikia vandens filtrus periodiškai regeneruoti. Filtrų regeneravimui gali būti naudojama ir techninė druska, tačiau druskos supresuotos į tabletes panaudojimas yra žymiai patogesnis ir efektyvesnis. 

Druskos tabletėmis privalumai:

-    Visiškai netoksiška. Gali būti naudojama tiek pramonėje tiek buityje;

-    Tirpdama vandenyje ji sudaro druskos tirpalą, kuris patekdamas į vandens minkštinimo filtrą išstumia kalcio ir magnio jonus.

-    Druska tabletėmis tirpsta labai palaipsniui. Todėl pasirinkę tabletuotą druską Jūs sutaupysite iki 30% sąnaudų, kurias patirtumėte pasirinkę įprastos formos natrio chloridą.

-    Skirtingai nei biri druska, druska tabletėmis tirpdama nesuformuoja netirpių liekanų, kurios gali paskatinti vandens paruošimo sistemų sutrikimus arba vamzdžių kalkėjimą. Tokiu būdu tabletuotas natrio chloridas ne tik kad sustabdo sistemų devėjimąsi, bet netgi prailginą jų tarnavimo laiką.

Sudėtis: druska extra išgarinta ,  NaCl iki 99.9%.

Techniniai duomenys: Tabletės svoris  13 ± 3 g, diametras 25 ± 1 mm, aukštis 15 mm ± 4

Pakuotė: Polipropileninis maišas  25 kg.

Laikymo terminas: 2  metai.  

Pakuotė 25 kg

Šiai prekei taikoma papildomi pristatymo mokesčiai. 

Nemokamai galima atsiimti mūsų biure Vilniuje P.Vileišio 18.