• Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Saugus apsipirkimas Saugus apsipirkimas
  • Profesionalios konsultacijos Profesionalios konsultacijos

CHEMISEPT WIPES

Servetėlės rankų, instrumentų ir paviršių dezinfekcijai.

Asmens higienos ir visuomenės sveikatos priežiūros dezinfenktantas (1 ir 2 tipo biocidas). Higieninei rankų, instrumentų ir paviršių dezinfekcijai. Tik profesionaliems naudotojams.

CHEMISEPT WIPES pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina “Gram–“ ir “Gram+” bakterijas (taip pat tuberkuliozės sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus (HBV, HCV, ŽIV, Rota). Tai yra efektyvi priemonė greitai rankų, instrumentų ir paviršių dezinfekcijai. Produktas pasižymi ilgu nuolatiniu efektu. CHEMISEPT WIPES sudėtyje yra švaraus, mažo lakumo etilo alkoholio tam, kad būtų užkirstas kelias respiratorinėms alergijoms. Dėl ilgai veikiančio dezinfekanto, bakterijoms nepalanki aplinka išliks 4 valandas.

Naudojimas

Medicinos personalo, maisto pramonės darbuotojų, socialinės globos ir rūpybos, ikimokyklinio ugdymo įstaigų, laboratorijų darbuotojų rankos dezinfekuojamos trinant atplėšta servetėle ne mažiau kaip 30 sek. Tuberkuliozės profilaktikai procedūra kartojama du kartus; hepatito B profilaktikai rankos trinamos ne mažiau kaip 3 min.

Alkoholio poveikiui atsparūs instrumentai ir paviršiai dezinfekuojami juos šluostant ne mažiau kaip 30 sek.

Atsargumo priemonės

1. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.

2. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Kartu rekomenduojame

Add Related products to weekly line up

Toje pačioje kategorijoje

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje