Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Pristatymo sąlygos

Rankų Dezinfekcinės priemonės

Higiena verslui prekiauja rankų ir paviršių dezinfekcijos priemonėmis. Produktai: rankų dezinfekcijos skystis, rankų dezinfektantai alkoholio pagrindu, rankų dezinfekcijos gelis. Dezinfekcijos geliai yra skirti sausai, jautriai odai, jie dezinfekuoja, tačiau nesausina rankų. Galime pasiūlyti įvairių talpų: 100ml, 500ml, 1L, 5L rankų dezinfekantų. 

Aktyvūs filtrai

Dezinfekcinis skystis rankoms: ką svarbu apie jį žinoti?

Virusų grėsmė šiuo metu yra kaip niekad gąsdinanti, todėl svarbu imtis tinkamų priemonių, kurios galėtų kiek įmanoma labiau sumažinti ligų riziką. Viena tokių priemonių – tai dezinfekcinis skystis rankoms, kurio deficitu šiuo metu tikrai negalime skųstis. Nors ši prevencinė priemonė atrodo ganėtinai elementari, ir per daug nesukame galvos dėl jos sudėties, tačiau sveikatos specialistai įspėja pakankamai dėmesio skirti tinkamos priemonės pasirinkimui, ir, žinoma, laikytis rekomendacijų ją naudojant. Taigi, ką svarbu žinoti apie rankų dezinfekcinį skystį?

Dezinfekcinio skysčio sudėtis

Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja rinktis tokį dezinfekcinį skystį, kurio sudėtyje būtų ne mažiau nei 60 procentų alkoholio (būtent ši medžiaga efektyviausiai kovoja su mikrobais). Taip pat dezinfekcinio skysčio sudėtyje neretai galima rasti vandens ar alijošiaus ekstrakto (būtent pastarasis ingredientas padeda išvengti odos išsausėjimo), eterinio aliejaus ar kitų medžiagų. Dezinfekcinis skystis rankoms su eteriniais aliejais ne tik pasižymi maloniu aromatu, bet taip at padeda veiksmingiau kovoti su mikrobais.

Jei rankos ima sausėti...

Dažnas dezinfekcinio skysčio naudojimas neišvengiamai lemia odos sausėjimą, todėl pravartu rinktis tokias priemones, kurių sudėtyje yra alijošiaus ekstrakto. Vertėtų nepamiršti ne tik pakankamai dažnai plauti ar dezinfekuoti rankas, bet taip pat ir pasitepti drėkinamuoju kremu, kuris padės atstatyti prarastą odos drėgmę. Jei pastebėtumėte, kad oda tapo pernelyg šiurkšti ar net ėmė skeldėti, tokiu atveju rekomenduojama pasitepti rankas ganėtinai dideliu kremo sluoksniu, ir užsimauti specialias medvilnines pirštines, kurios paspartins drėkinamojo kremo įsisavinimą.

Kada vertėtų naudoti dezinfekcinį skystį?

Dezinfekcinis skystis rankoms turėtų būti naudojamas tuomet, kada nėra galimybės rankų nusiplauti muilu. Dezinfekuojamu skysčiu rankas vertėtų trinti tol, kol jos tampa visiškai sausos, tačiau geriausio rezultato pasieksite tada, jei dezinfekantas kontaktuos su oda ne mažiau nei 30 sekundžių.

Ar dezinfekcinis skystis gali būti žalingas?

Jei laikysitės rekomendacijų, naudoti dezinfekcinį skystį tikrai nebus kenksminga. Jei dezinfekantas kontaktuos su jūsų oda, svarbu pasirinkti tokią priemonę, kuri yra skirta būtent rankoms, nes priešingu atveju skystis gali sudirginti ar net nudeginti rankas.