Pristatymo sąlygos

Vienkartinės pirštinės

Didelis pasirinkimas vienkartinių pirštinių: nitrilinės, vinilinės, latekstinės pirštinės be pudros. Efektyvi apsauga nuo virusų, cheminių medžiagų, mikroorganizmų, ypač atsparios, kokybiškos. Greitas pristatymas. Įsigykite internetu arba parduotuvėje Vilniuje.

Aktyvūs filtrai

Vienkartinės pirštinės: kaip išsirinkti geriausias?

Rankų odos apsauga gali būti reikalinga labai įvairiose srityse, todėl vienkartinės pirštinės yra naudojamos ne tik medicinos įstaigose, bet taip pat grožio salonuose, ir t.t. Vienkartinių pirštinių tipų yra ganėtinai daug, tad nieko keisto, kad neretai yra keliamas klausimas, kokios pirštinės galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Tikėtina, kad apžvelgus pagrindinius populiariausių vienkartinių pirštinių privalumus bei trūkumus bus galima gerokai paprasčiau apsispręsti, taigi, ką svarbu žinoti apie pirštinių tipus?

Lateksinės pirštinės

Lateksas yra biologiškai išsiskaidanti medžiaga, todėl ji pirštinių gamyboje yra naudojama dėl ekologinių sumetimų. Nors šio tipo vienkartinės pirštinės yra ganėtinai nebrangios, tačiau svarbu paminėti ir kelis svarbius tokio pasirinkimo trūkumus. Šio tipo pirštinės nėra tinkamos tiems žmonėms, kurie yra alergiški lateksui, be to, jų nereikėtų naudoti tais atvejais, kuomet yra kontaktuojama su riebiomis medžiagomis. Lateksinės pirštinės geriausiai pasiteisina tada, kai tenka apžiūrėti žaizdas, dažant plaukus ar skutant daržoves.

Nitrilinės pirštinės

Nitrilinių pirštinių patvarumas yra didesnis nei lateksinių, todėl jos gali būti naudojamos ir tuomet, kada tenka dirbti su cheminėmis medžiagomis. Tokio tipo pirštinės yra neretai naudojamos kosmetologijos kabinetuose ir medicinos centruose, tačiau nitrilas nėra biologiškai išsiskaidanti medžiaga, todėl toks pasirinkimas nėra pakankamai ekologiškas. Nitrilinės pirštinės neturi specifinio kvapo, jos gali būti padengtos pudra arba ne. Nors naudoti tokias pirštines yra tikrai saugu, jos gali būti naudojant atliekant įvairius valymo ar plovimo darbus, kurių atlikimui į pagalbą pasitelkiama įvairi chemija.

Vinilinės pirštinės

Tokio tipo vienkartinės pirštinės puikiai pasiteisina tais atvejais, kuomet nesinori, kad pirštinės būtų pernelyg prigludusios. Vis dėlto, labai svarbu pasirinkti tinkamą vinilinių pirštinių dydį, nes per mažos pirštinės neišsitampys, o per didelės paprasčiausiai smuks nuo rankų. Vinilinės pirštinės nėra tokios atsparios kaip nitrilinės – jos yra gana lengvai praduriamos ir nesunkiai įplyšta, todėl mechaninių pažeidimų rizika išlieka ganėtinai didelė. Kaip ir nitrilas, vinilas nėra biologiškai išsiskaidanti medžiaga, tad tuomet, jei norite rinktis kiek įmanoma ekologiškesnį sprendimą, geriausiai pasiteisins lateksinės pirštinės.