Pristatymo sąlygos

Antrankoviai Prijuostės

Antrankoviai (Vienkartiniai rankų apdangalai) - apsaugantys nuo kontakto su maisto produktais, stabdantys bakterijų plitimą bei saugantys rūbus nuo ištepimo. 

Aktyvūs filtrai

Prijuostės: kaip išsirinkti pačias tinkamiausias?

Gaminant maistą kartais tiesiog neišvengiamai tenka susitepti drabužius, todėl visada rekomenduojama ryšėti prijuostę, kuri padės kur kas paprasčiau palaikyti švarą. Įdomu tai, kad prijuostės nėra vien tik tam tikros srities darbuotojų atributas – jos taip pat yra ir lietuviškų tautinių drabužių dalis. Lietuvoje prijuostė yra laikoma moters doros ir kuklumo simboliu – jos nuo seno buvo audžiamos iš baltų arba spalvotų  lininių siūlų. Šiandien prijuosčių gamyba apima įvairias medžiagas: jos gali būti siuvamos iš natūralių ar sintetinių audinių, o skirtos vienkartiniam naudojimui gali būti gaminamos ir iš polietileno. Renkantis prijuostes pravartu atsižvelgti į keletą svarbiausių jų savybių, ir tai padės atrasti pačius palankiausius sprendimus.

Vienkartinės ar daugkartinio naudojimo prijuostės?

Naudoti vienkartines prijuostes yra labai paprasta: kartą jas panaudojus netenka rūpintis tokių prijuosčių skalbimu. Vienkartinė prijuostė gali būti naudojama ne vien tik gaminant maistą, bet taip pat ir atliekant įvairius kitus darbus: dažant plaukus, atliekant tam tikras veterinarines procedūras, ir t.t. Dėl higieninių priežasčių tikrai ne visada galima naudoti daugkartines prijuostes, tačiau tuomet, jei tokia galimybė yra, daugkartinė prijuostė yra kur kas ekologiškesnis sprendimas. Renkantis tokią prijuostę vertėtų atsižvelgti į tai, ar ją bus pakankamai paprasta išskalbti, todėl visada pravartu pasidomėti, iš kokio audinio ji yra pasiūta.

Siūlomų prijuosčių kaina

Renkantis įvairią produkciją dėmesys neretai krypsta ir į tai, kokia yra jos kaina, tad ir prijuostės taip pat nėra išimtis. Jei ieškoma kiek įmanoma pigesnių sprendimų, vertėtų pagalvoti apie galimybę prijuostes pirkti dideliais kiekiais – toks sprendimas pasiteisina tais atvejais, kai prijuostėmis tenka aprūpinti veterinarijos klinikas, grožio salonus, restoranus, ir t.t. Galite būti užtikrinti, kad didmeninė kaina bus iš tiesų palanki, taigi, turėsite galimybę sutaupyti pinigų.

Prijuostės dizainas

Nors renkantis prijuostę dažniausiai tai nėra pagrindinis kriterijus, tačiau taip pat galima atsižvelgti ir į šią savybę. Prijuosčių dizainas gali būti aktualus tais atvejais, kuomet nusprendžiama įsigyti daugkartinę prijuostę: jei ji atrodys pakankamai išvaizdžiai, maisto gaminimo procesas gali būti kur kas malonesnis.