Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Pristatymo sąlygos

Antbačiai

Higiena Verslui siūlo higieninę aprangą: vienkartiniai antbačiai, antrankoviai, prijuostės, vienkartinės kepurės, vienkartiniai bachilai, automatinis antbačių dozatorius. Geriausia kaina, nemokamas pristatymas. Užsakymai internetu

Aktyvūs filtrai

Antbačių dozatorius

Į dozatoriaus kainą įskaičiuota pakuotė antba...
Kaina 81,07 €
Availability: Išparduota
Išparduota

Antbačiai: į ką vertėtų atsižvelgti renkantis tinkamus?

Kai į patalpas įžengiame su lauke avimais batais, ore pasklinda įvairių tipų bakterijos. Nors tuomet, kada grįžtame į savo namus, tai nesukelia didelių problemų, tačiau tam tikrose patalpose yra reikalingas ypatingas sterilumas. Būtent todėl ligoninėse ar kitose įstaigose turi būti naudojami antbačiai, kurie ne tik padeda palaikyti švarą, bet taip pat leidžia išvengti bakterijų pasklidimo. Antbačių pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai didelis, tad tuomet, jei tenka papildyti jų atsargas, gana dažnai keliamas klausimas, kokius antbačius vertėtų įsigyti. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Antbačių medžiagos storis

Kuo didesnis yra antbačių storis (jis įprastai yra žymimas mikronais), tuo jie yra tvirtesni ir patvaresni.  Būtent todėl renkantis antbačius vertėtų atsižvelgti į šį kriterijų – jei mikronų skaičius yra ganėtinai aukštas, galėsite būti užtikrinti, kad dėl trinties antbačiai nesuplyš. Įvairios vienkartinės higieninės priemonės visuomet turi pasižymėti kiek įmanoma didesniu patvarumu, nes tik tuomet galima užtikrinti pakankamą sterilumą.

Antbačių dydis

Kai kuriose įstaigose žmonių praeinamumas yra ganėtinai didelis, todėl gali tekti pasirūpinti skirtingu antbačių dydžiu. Įprastai antbačiai yra pritaikyti tam tikram batų dydžių intervalui: pavyzdžiui, 35-41 dydžiui, 42-46 dydžiui, ir t.t. Jei turėsite bent porai skirtingų dydžių pritaikytų antbačių, tokiu atveju neturėtų kilti keblumų juos pritaikyti lankytojams.

Antbačių kaina

Įvairios higienos prekės neretai yra pasirenkamos ir pagal jų kainą, tad ieškodami tinkamiausių antbačių galite atsižvelgti ir į šį kriterijų. Natūralu, kad produkcijos kaina yra mažesnė tais atvejais, kuomet perkamas didesnis jos kiekis, tad tikrai verta pagalvoti apie didesnio antbačių kiekio įsigijimą. Anksčiau ar vėliau vis tiek tektų papildyti šių higieninių prekių atsargas, taigi, didesnio kiekio įsigijimas visuomet yra puiki mintis.

Kitos svarbios savybės

Taip pat gali būti aktualu pasidomėti, koks yra antbačių gamintojas, kokį gamybos standartą jie atitinka, ir t.t. Nors renkantis antbačius estetika įprastai nėra pats svarbiausias kriterijus, tačiau galima įvertinti, ar antbačiai pakankamai gerai priglunda prie batų, pasidomėti, kokių spalvų higienos priemonės yra siūlomos, ir t.t.