• Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Šis produktas skirtas higieniškai rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose, tokiuose kaip ligoninės, poliklinikos, ambulatorijos, laboratorijos, taip pat socialinės globos ir rūpybos įstaigose, sveikatos priežiūros bei globos ir rūpybos įstaigų virtuvėse, maisto ruošimo vietose ir visose kitose vietose, kurios reikalauja tinkamos rankų dezinfekcijos. Taip pat šis produktas tinkamas naudoti chirurginei rankų dezinfekcijai. Tai biocidinis produktas, skirtas asmeninės higienos dezinfekcijai.

.

SUDĖTIS: Produkto sudėtyje yra 85% etanolio ir glicerolio.

.

POVEIKIS: Šis produktas turi baktericidinį poveikį, įskaitant poveikį MRSA, EHEC, mielius, grybelius, taip pat tuberkuliozės sukėlėjams. Jis taip pat veiksmingas prieš įvairius virusus, įskaitant apvalkalinius virusus, tokius kaip HBV, ŽIV, HCV, adenovirusus, rotavirusus, murinį norovirusą, poliovirusus ir koronavirusus.

.

NAUDOJIMAS: Šis produktas tinkamas higieninei rankų dezinfekcijai, atitinkantis EN 1500 standartą: užpilkite produktą ant švarių, sausų rankų ir įmasažuokite į odą. Poveikis pasiekiamas per 30 sekundžių.

Chirurginė rankų dezinfekcija, atitinkanti EN 12791 standartą: švarias, sausas plaštakas ir dilbius apdorokite produkto pagalba. Poveikis pasiekiamas per 1,5 minutės.

Dėmesio! Profesionalieji vartotojai privalo taikyti etiketėje ir saugos duomenų lape nurodytas darbų saugos ir sveikatos bei atliekų tvarkymo priemones.

Labai degi. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.Vengti patekimo į akis. Atliekos ir pakuotės turi būti saugiai pašalintos. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. (8 5) 236 2052, mob. 8 687 53 378.

Asmens higienos dezinfekantas (1 tipo biocidas). Tik profesionaliems vartotojams.

Higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai. Prieš naudojimą perskaitykite naudojimo instrukciją ir saugos duomenų lapą.

Atsargumo priemonės: laikyti pašaliniams neprieinamoje vietoje.