Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Pristatymo sąlygos

Priemonės nuo virusų

Higiena verslui prekiauja priemonėmis nuo virusų, tai apsauga nuo Covid 19 bei kitų nepageidaujamų virusų. Produktai: rankų dezinfekcijos skystis, rankų dezinfektantai alkoholio pagrindu, rankų dezinfekcijos gelis, paviršių dezinfekcija, kaukės, medicininės kaukės, respiratoriai, higieninis popierius, skystas muilas, antibakterinis muilas, termometrai, sieniniai laikikliai, dezinfekcijos dozatoriai, muilo ir dezinfekcijos dalytuvai, dezinfekuojančios vienkartinės servetėlės. Galime pasiūlyti įvairių talpų rankų dezinfekantų ir paviršių dezinfekantų: 100ml, 500ml, 1L, 5L.

Aktyvūs filtrai

Rankų dezinfekcinis skystis: įsitikinkite, kad jį naudojate tinkamai

Virusų grėsmė pastaruoju metu ėmė kelti tikrai nemažą siaubą, todėl imamasi įvairių priemonių, kurios gali padėti apsisaugoti nuo ligų. Viena tokių priemonių – tai rankų dezinfekcinis skystis, kuris šalyje prasidėjus karantinui tapo viena paklausiausių prekių. Šio skysčio paskirtis – išnaikinti blogąsias bakterijas, kurios lemia didesnę ligų tikimybę, tačiau nereikėtų pamiršti, kad dezinfekcinis skystis sunaikina ne tik blogąsias, bet taip pat ir gerąsias bakterijas, taigi, labai svarbu tinkamai pasirūpinti savo oda, ir dezinfekcinį skystį naudoti tinkamai.

Kokį dezinfekcinį skystį pasirinkti?

Sveikatos specialistai rekomenduoja rinktis tokį dezinfekcinį skystį, kurio sudėtyje būtų ne mažiau nei 60 procentų alkoholio, nes tik tokiu atveju naudojamas skystis bus pakankamai veiksmingas. Žinoma, dažnas dezinfekcinio skysčio naudojimas nepraeina be pasekmių: jis lemia greitesnį odos sausėjimą bei sukelti nemalonų odos tempimo jausmą. Kai siekiama to išvengti, palankiu pasirinkimu gali būti rankų dezinfekcinis skystis, kurio sudėtyje yra odos drėgmę sulaikančių ingredientų, tokių kaip glicerinas ar alijošius. Visuomet yra svarbu laikytis gamintojo rekomendacijų, ir dezinfekcinį skystį naudoti pagal paskirtį: jei priemonė yra skirta paviršių dezinfekavimui, tokio skysčio nereikėtų naudoti rankoms. Jei naudosite netinkamą dezinfekantą, tokiu atveju pasekmės gali būti labai liūdnos – priemonė gali ne tik išsausinti odą, bet taip pat ją smarkiai sudirginti ar net nudeginti.

Kaip tinkamai naudoti rankų dezinfekcinį skystį?

Geriausias rezultatas užtikrinamas tada, jei dezinfekcinė priemonė kontaktuoja su oda bent 30 sekundžių. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad rankų dezinfekcinis skystis nėra skirtas pašalinti nešvarumus, tad tuomet, jei rankos yra purvinos, jas pirmiausia vertėtų nuplauti vandeniu ir muilu, o tik tuomet naudoti dezinfekcinį skysti (jei nėra galimybės rankų nusiplauti, tokiu atveju naudokite drėgnas servetėles). Rankų kremą rekomenduojama naudoti po kiekvieno rankų plovimo – tai padės išvengti odos išsausėjimo. Jei oda jau yra smarkiai išsausėjusi, vertėtų nedelsti, ir prieš naktį rankoms suteikti „skubiąją pagalbą“: užtepkite ant odos drėkinamojo kremo, ir užsimaukite specialias medvilnines pirštines, kurios užtikrins geresnį ir greitesnį veikliųjų medžiagų įsisavinimą.