Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Pristatymo sąlygos

Dezinfekciniai valikliai

Profesionalios dezinfekavimo priemonės - tinka dezinfekuoti paviršius, liftus, stalus, rankenas, santarines patalpas, įrengimus bei įrankius. Apsauga nuo plataus spektro virusų. Produktai: dezinfekcinis skystis paviršiams, dezinfekcinės vienkartinės servetėlės, dezinfekciniai valikliai. Talpa 100ml, 500ml, 1L, 5L ir didesni. Didmeninė prekyba dezinfekciniais produktais.

Aktyvūs filtrai

Purkštuvas Bacillol AF 1L

Purkštuvas Bacillol AF 1L BODE purškiama ...
Kaina 3,63 €
Availability: 7 In Stock

Dezinfekcinis skystis paviršiams: kaip užtikrinti dar didesnį patalpų sterilumą?

Rūpinimasis aplinkos švara buvo aktualus visais laikais, tačiau dabar tapo ypač aktualu sunaikinti ant paviršių esančias bakterijas. Nors tam buityje pasitelkiamos labai įvairios priemonės, tačiau tik dezinfekcinis skystis paviršiams gali padėti pasiekti geriausių rezultatų. Ši priemonė turėtų būti naudojama ne tik namuose, bet taip pat ir įvairiose įstaigose, kuriose yra siekiama užtikrinti kiek įmanoma didesnį saugumą. Jei patalpų plotas yra gana didelis, natūralu, kad įvairių paviršių dezinfekavimas gali tapti tikrai sudėtinga užduotimi, tačiau tuomet, jei vadovausitės keliais naudingais patarimais, užtikrinti kiek įmanoma didesnį sterilumą tikrai nebus labai sudėtinga.

Vienpusis paviršių valymas

Paviršius visuomet valykite tik viena kryptimi. Nors tai atrodo gana elementaru, tačiau ši taisyklė neretai yra pamirštama. Jei paviršiai yra valomi įvairiomis kryptimis, nešvarumai gali būti nenuvalomi, bet dar labiau paskleidžiami, todėl to vertėtų išvengti. Dezinfekcinis skystis paviršiams turėtų būti reguliariai naudojamas įvairių paviršių valymui: darbo stalų, durų rankenų, elektros jungiklių, ir t.t.

Į pagalbą pasitelkite spalvas

Palaikyti švarą bus gerokai paprasčiau, jei... į pagalbą pasitelksite spalvas. Rekomenduojama rinktis skirtingų spalvų šluostes, kurios yra pritaikytos tam tikriems konkretiems paviršiams. Įsiminti, kam buvo naudojama viena ar kita šluostė, bus galima gerokai paprasčiau, taigi, nereikės sukti galvos, kam pritaikyti vieną ar kitą valymui skirtą įrankį.

Priminimai nusiplauti rankas

Kiekvienam mūsų yra puikiai žinoma, kaip svarbu pakankamai dažnai plauti rankas, tačiau atsarga gėdos nedaro. Sveikatos specialistai rekomenduoja tokius priminimus pakabinti vonios kambariuose, virtuvėse bei kitose patalpose: tai primins įmonės darbuotojams apie asmens higienos svarbą. Taip pat pasirūpinkite, kad dezinfekcinis skystis būtų prieinamas ne tik darbuotojams, bet taip pat ir įmonės svečiams.

Nepamirškite dezinfekuoti techniką

Nors stalų ar rankenų valymas įprastai yra laikomas savaime suprantamu dalyku, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir apie technikos dezinfekavimą. Ypatingai svarbu pakankamai dažnai valyti kompiuterių peles, klaviatūras, mobiliųjų telefonų paviršius, ir t.t. Tyrimai įrodė, kad būtent čia kaupiasi daugiausiai bakterijų, todėl pasirūpinkite tinkamu jų naikinimu.

Dezinfekcinis skystis paviršiams gali padėti ženkliai sumažinti riziką užsikrėsti. Jei užtikrinsite pakankamą patalpų sterilumą, galėsite būti visiškai ramūs, kad jūsų darbovietėje yra pakankamai saugu.