Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Skalbyklių valiklis DR. BECKMANN - yra unikalios sudėties, kuris padeda panaikinti nemalonius kvapus iš skalbimo mašinoms būgno, pašalina 99,99% bakterijų.

Puikiai susidoroja su kalkėmis ir apnašomis ant būgno, vamzdžių, kaitinimo elementų ir kitų sunkiai pasiekiamų vietų valymui.

Tensidai suskaldo kietus nešvarumus, o organiniai kalkių tirpikliai pašalina kalkių nuosėdas. Valiklio sudedamosios dalys, skirtos priežiūrai, padeda išlaikyti guminių detalių elastingumą, o sudedamosios dalys, skirtos apsaugai nuo korozijos, saugo metalines dalis. Naudojant šią priemonę, skalbimo mašina vėl veikia higieniškai, švariai ir efektyviai, taupydama elektros energiją. 250 ml priemonės užtenka vienai kompleksinės priežiūros ir valymo procedūrai, rekomenduojama ją naudoti 2-3 kartus per metus.

.

1. Atsukite „Dr. Beckmann“ skalbimo mašinos valymo priemonės buteliuką ir užpilkite jos ant švarios šluostės. Nuvalykite skalbimo priemonėms skirtą stalčiuką ir gumines durelių tarpines.

2. Supilkite likusią valymo priemonę į skalbimo priemonėms skirtą stalčiuką. Nustatykite skalbimo programą, kurios temperatūra būtų ne mažesnė nei 60°C, be mirkymo. Nenaudokite skalbimo miltelių ir nedėkite skalbinių į mašiną.

3. Naudokite valymo priemonę skalbimo mašinos priežiūrai kas 2-3 mėnesius.