Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Greenspeed Multi Spray langų ir interjero valiklis.

Paruoštas naudojimui
Nepalieka žymių
Efektyvi valymo galia
Citrusinių vaisių aromatas
Cradle to Cradle sertifikatas & EU Ecolabel
Talpa: 500ml, pH: 6.25
Aromatas: Citrusinių vaisių
Dozavimas: Paruoštas naudojimui
Gamintojas: GREENSPEED (Belgija)

Ekologiškos valymo priemonės.
Profesionalios higienos priemonės namams.
Koncentruotos priemonės, kurių užteka ilgiau nei perkant prekybos centre.

Valymo priemonės: kaip pasirinkti veiksmingiausias?

Nors buityje neretai yra naudojami universalūs valikliai, tačiau čia reikėtų atminti išmintingus vienos populiarios reklamos žodžius: kartais tai, kas tinka viskam, netinka niekam. Nors nusprendus įsigyti universalius valiklius tikrai galima sutaupyti pinigų, tačiau tai ne visada garantuoja patį geriausią rezultatą. Jei siekiate, kad namų ar biuro tvarkymas būtų kiek įmanoma efektyvesnis, specialistai rekomenduoja rinktis bent kelis skirtingus valiklius. Taigi, kokios valymo priemonės gali garantuoti didžiausią efektyvumą?

Langų valiklis

Tokia valymo priemonė yra skirta valyti ne tik langus, bet taip pat ir veidrodžius, įvairius stiklinius paviršius, dušo kabinas, ir t.t. Net ir tuomet, jei langus valote ganėtinai retai, langams skirtas valiklis neabejotinai yra viena svarbiausių priemonių. Vis dėlto, svarbu pasirūpinti, kad šis valiklis būtų pakankamai kokybiškas – rekomenduojama rinktis tokią priemonę, kurios sudėtyje nėra dažiklių.

Priemonė riebaluotiems paviršiams

Nors neretai kyla pagunda riebaluotus paviršius valyti indų plovikliu, tačiau tai ne visada gali užtikrinti pakankamai gerą rezultatą. Jei namuose yra tokių paviršių, kurie yra pasidengę riebalų sluoksniu, tokiu atveju vertėtų rinktis specialias valymo priemones, kurios tirpdo riebalus bei padeda išvengti ilgo bei varginančio šveitimo.

Kreminės konsistencijos valiklis

Tai – dar viena svarbi valymo priemonė, kuri turėtų atsidurti kiekvienuose namuose. Toks valiklis puikiai tinka valyti virtuvės kriauklę, nerūdijančio plieno buitinės technikos paviršių, ir t.t. Reikia naudoti tik labai nedidelį tokios valymo priemonės kiekį – ji labai skalsiai putoja, tad pašalinti jos perteklių gali būti gana sudėtinga.

Kalkių valiklis

Kalkėtas vanduo – tai tikrai dažna problema. Deja, toks vanduo neretai subjauroja estetinį vonios kambario vaizdą, todėl svarbu pasirinkti tokį valiklį, kuris užtikrintų pakankamai efektyvų kalkių valymą. Tam puikiai tinka valymo priemonės, sudėtyje turinčios rūgšties (jei valysite chromuotus  ar marmurinius paviršius, vertėtų būti itin atsargiems).

Grindų plovimo priemonės

Vien tik vandeniu ne visada pavyksta tinkamai išplauti grindis, todėl į pagalbą turėtų būti pasitelkiamos specialios valymo priemonės. Rinkdamiesi pačią tinkamiausią atsižvelkite į tai, kokiam grindų tipui jos yra skirtos: parketui, laminatui, alyvuotoms grindims, akmens masės plytelėms, ir t.t.