Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Pristatymo sąlygos

Mikropluošto šluostės

Mikropluošto šluostės Higiena verslui el. parduotuvėje patenkins reikliausių specialistų bei namų profesionalų poreikius. Įvairių spalvų, dydžių, garsių Europos gamintojų mikropluošto šluostės, specialiai sukurtos įvairių paviršių priežiūrai, leis jums įvertinti profesionalių valymo priemonių privalumus. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant už 50 eur ir daugiau.

Aktyvūs filtrai

Šluostė stiklo valymui

Šluostė stiklų valymui, nepakeičiama valant la...
Kaina 5,45 €
Availability: 135 In Stock

Mikropluošto šluostės: kuo jos ypatingos?

Įvairių paviršių valymo efektyvumas priklauso ne vien tik nuo to, kokios valymo priemonės naudojamos , bet taip pat ir nuo konkrečių pasirinktų šluosčių. Kai siekiama, kad valymo procesas garantuotų kiek įmanoma geresnį rezultatą, rekomenduojama rinktis mikropluošto šluostes. Tyrimais nustatyta, kad mikropluošto šluostės padeda pašalinti net iki 99 procentų ant įvairių paviršių besikaupiančių bakterijų – kitų tipų šluosčių efektyvumas yra net tris kartus mažesnis.

Kas yra mikropluoštas?

Neretai keliamas klausimas, kas gi yra tas mikropluoštas, kuris dar vadinamas mikrofibra. Tai – pagal ypatingą technologiją pagamintas audinys, kuris gali būti gaminamas vien tik iš poliesterio arba iš poliesterio ir poliamido. Kai siekiama, kad mikropluošto audinys taptų kiek įmanoma efektyvesne šluoste, šį audinį būtina suskaidyti (tą, žinoma, galima atlikti tik gamykloje). Neskaidytas mikropluoštas neretai yra naudojamas telefonų ekranų ar akinių paviršiaus valymui, nes toks audinys nepažeidžia gana jautraus paviršiaus. Vis dėlto, kitų paviršių valymui yra reikalingas geresnis sukibimas, taigi, suskaičius šį audinį yra gaminamos itin dideliu valymo efektyvumu pasižyminčios mikropluošto šluostės.

Kodėl verta rinktis būtent mikropluošto šluostes?

Įvairių paviršių valymas kartais tampa tikru iššūkiu, todėl palanku pasirinkti tokį audinį, kuris puikiai sukibtų su paviršiumi ir galėtų garantuoti tikrai efektyvų valymo procesą. Mikropluošto šluostės plaukeliai nėra matomi plika akimi, tačiau būtent jie leidžia atlikti visą didžiausią darbą. Šių šluosčių plaukeliai pritraukia net ir pačias mažiausias purvo daleles, taigi, atlikus valymo darbus galima džiaugtis kur kas švaresniais namais.

Kaip išskalbti mikropluošto šluostes?

Mikropluoštoo šluostės gali būti naudojamos dar ir dar kartą, tačiau prieš tai svarbu tinkamai jas išplauti. Mikropluošto audinį rekomenduojama plauti šiltame muiluotame vandenyje: pamerkite į jį šluostę, šiek tiek pamirkykite ir patrinkite rankomis. Galiausiai mikropluošto audinį išgręžkite ir (jei tik yra galimybė) palikite džiūti gryname ore. Kartais šluostės yra taip užteršiamos, kad jų paprasčiausiai nebepavyksta išplauti, tad tokiu atveju šluostes vertėtų tiesiog išmesti. Jei norite, kad jų naudojimas džiugintų kiek įmanoma ilgiau, įvairių spalvų mikropluošto šluostes pasirinkite skirtingų paviršių valymui – tai padės išvengti pernelyg didelio jų užteršimo.