Valymo priemonės - kokias svarbu turėti kiekvienuose namuose?

Valymo priemonės - kokias svarbu turėti kiekvienuose namuose?

Kokias valymo priemones svarbu turėti kiekvienuose namuose?

Patalpų valymo procesas atrodo gana elementarus ir paprastas procesas, tačiau tuomet, kai tenka preciziškai išvalyti patalpas, neretai paaiškėja, kad turimų priemonių paprasčiausiai nepakanka. Nors  patalpų valymui gana dažnai yra pasirenkamos įvairios liaudiškos priemonės, tačiau jos ne visada yra pakankamai efektyvios, o tam tikrose situacijose jos gali net pakenkti valymo paviršiams. Kad taip nenutiktų, vertėtų papildyti valymo priemonių atsargas – įprastai visiškai pakanka turėti vos 6 efektyvias priemones. Taigi, kokios jų yra pačios svarbiausios?

1. Langų valiklis

Švarūs langai patalpas paverčia kur kas šviesesnėmis, todėl tokia valymo priemonė neabejotinai yra viena svarbiausių. Rekomenduojama rinktis kokybiškas langų valymo priemones, kurių sudėtyje nėra dažiklių – tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad ant langų neliks melsvų dryžių ar dėmių. Dažniausiai langų valymo priemonės gali būti naudojamos ir veidrodžių bei stiklinių paviršių valymui: įprastai tokios priemonės sunaudojama bene daugiausiai, todėl renkantis šią produkciją vertėtų atsižvelgti į tai, kokia yra jos talpa.

2. Valymo priemonė riebaluotiems paviršiams

Riebalais pasidengusių paviršių valymas neretai tampa tikru iššūkiu, todėl ypatingai svarbu tam pasirinkti efektyvias valymo priemones. Nors kartais manoma, kad riebalų valymui visiškai pakanka indų ploviklio, tačiau neretai paaiškėja, kad tokia pasirinkimo galimybė nėra pakankamai efektyvi. Vis dėlto, šiandien tikrai galime rasti tikrai efektyvių priemonių, kurios yra pritaikytos viryklių, virtuvės plytelių, gartraukių ir kitų paviršių valymui – jei anksčiau tam naudojote indų ploviklį, išbandę šias priemones tikrai pajusite skirtumą.

3. Kreminės konsistencijos valikliai

Šios valymo priemonės yra naudingos tuomet, jei tenka valyti metalinę plautuvę ar vonią. Taip pat kreminės konsistencijos valikliai puikiai pasiteisina ir tuomet, jei reikia valyti nerūdijančio plieno paviršius, akmens masės plautuvus, ir t.t. Tokios valymo priemonės naudojamos labai taupiai: jos skalsiai putoja, todėl sunaudojamas visai nedidelis kiekis valiklio.

4. Kalkių valiklis

Vandens paliekamos kalkės mūsų šalyje yra gana aktuali problema, tačiau tuomet, jei yra pasirenkamos tinkamos valymo priemonės, galima būti užtikrintiems, kad valymo darbai eisis pakankamai sklandžiai ir efektyviai. Svarbu žinoti, kad kalkes geriausiai valo rūgšties turinčios priemonės, todėl ieškodami pačių tinkamiausių galite į tai atsižvelgti. Nors prekybos centruose gali būti keblu rasti tikrai veiksmingų kalkių valymo priemonių, tačiau jų tikrai galėsite įsigyti specializuotose parduotuvėse. Prieš naudodami šias priemones atidžiai perskaitykite instrukciją ir šių valymo priemonių nenaudokite natūralaus akmens paviršiams.

5. Unitazo valiklis

Nors unitazo valiklių pasirinkimas yra tikrai labai platus, tačiau ne visada pavyksta išsirinkti tokias priemones, kurios būtų tikrai veiksmingos. Jei kiltų keblumų išsirinkti pačias geriausias valymo priemones, tiesiog galite pasikonsultuoti su jas parduodančiais specialistais – tikėtina, kad gausite tikrai naudingų patarimų. Kad ir kokias unitazo valymo priemones nuspręstumėte pasirinkti, pasirūpinkite, kad unitazo valymas būtų atliekamas reguliariai – tik tokiu atveju galėsite tikėtis tikrai puikaus rezultato.

6. Grindų plovimo priemones

Prekyboje galime rasti universalių grindų ploviklių, tačiau geriausių rezultatų pasieksite tuomet, jei rinkdamiesi šias priemones atsižvelgsite į grindų tipą: šios valymo priemonės gali būti skirtos parketui, laminatui, alyvuotoms grindims, akmens masės grindų plytelėms, ir t.t. Grindų paviršius bus ilgaamžis, jei jo priežiūrai skirsite pakankamai dėmesio, todėl neskubėkite įsigyti pirmos pasitaikiusios priemonės.

Taip pat efektyviam namų valymui gali būti pasirenkamos ir papildomos priemonės: tam tikrais atvejais aktualu rinktis nerūdijančio plieno valiklius, sunkiai išvalomų dėmių valiklius, priemones nuo pelėsio, ir t.t.

 

 

 

 

 

 

Susiję straipsniai

Kokius valymo įrankius vertėtų įsigyti?

Kokius valymo įrankius vertėtų įsigyti?

Nors tinkamai pasirinktos valymo priemonės visuomet gali užtikrinti kur kas efektyvesnį valymo procesą, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kokie yra pasirenkami valymo į...

Plačiau

Prija kūno priežiūros produktai

Apžvalga: Prija kūno priežiūros produktai

POSTED IN KŪNO PRIEŽIŪRAVISOS APŽVALGOS Plačiau

Kodėl išaušo vienkartinių plastikinių indų eros pabaiga?

Kodėl išaušo vienkartinių plastikinių indų eros pabaiga?

Daugelį metų mes naudojome vienkartinius plastikinius indus ir įrankius. Jie patogūs, kokybiški, turi daug privalumų. Tačiau atsakingai įvertinus visas aplinkybes, jų privalumai nublanksta prieš didžiulius trūkumus:

...

Plačiau

Nitrilinės, lateksinės, vinilinės: kaip išsirinkti tinkamas vienkartines pirštines?

Vienkartines pirštines karantino metu rekomenduojama mūvėti beveik visur: parduotuvėse, turguose, vaistinėse, važiuojant visuomeniniu transportu, einant į darbą ar pas gydytoją. Iki šios pandemijos jas dažniausiai mūvėjo medikai, grožio salonų darbuotojai, odontologai, namų ar biurų tvarkytojai. Kasdien atliekami buitie...

Plačiau

Kas mus apsaugos nuo koronaviruso COVID-19?

Koronavirusas įsiveržė mūsų gyvenimą kaip fatališkas meteoritas, jis išleido neplanuotų atostogų beveik visą pasaulį. Tačiau kiekvienas iš mūsų galime sustabdyti viruso plitimą, jei laikysimės paprastų taisyklių, naudosim prieinamas priemones.

* vengime artimo kontakto su visais, ypač su...

Plačiau

REIKALAVIMAI ATIDARANT GROŽIO SALONĄ PO KARANTINO

                                                 Aktualūs apsaugos priemonių pasiūlymai

VIENKARTINĖS PIRŠTINĖS

Skaidrios Vinilinės pirštinės be pudros 200 vnt

Puikia...

Plačiau

ATIDARANT LAUKO KAVINĘ PO KARANTINO

REIKALAVIMAI LAUKO KAVINĖS ATIDARYMUI

Riboti lankytojų srautus užtikrinant, kad:

- lankytojai, perkantys maistą išsinešimui ar užsisakantys maistą valgymui vietoje, eilėse prie kasos laikytųsi saugaus ne mažesnio kaip 1 metro atstumo vienas nuokito;...

Plačiau

Rekomendacijos dėl MAITINIMO IR ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ ATIDARYMO PO KARANTINO

APSAUGOS NUO KORONAVIRUSO PRIEMONĖS ATIDARANT MAITINIMO IR ŠVIETIMO ĮSTAIGAS

 

Nuo gegužės 18 d. leidžiama viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų veikla, ribojant jų darbo laiką nuo 8 iki 22 valandos. Šis ribojimas būtų netaikomas, ...

Plačiau

Muilo dozatoriai: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Muilo dozatoriai – tai talpyklos, kurios visuomet praverčia vonios kambaryje. Šie prietaisai vienu paspaudimu išskiria tokią muilo dozę, kurios pakanka vienam rankų plovimui. Naudotis muilo dozatoriumi yra ne tik higieniškiau, bet taip pat ir taupiau negu įprastu kietu muilu, tad toks pasirinkimas puikiai pasiteisina ne tik namuose, bet taip pat...

Plačiau

Kokios vienkartinės pirštinės yra pritaikytos medicinos įstaigoms?

Kiekvienoje medicinos įstaigoje svarbu palaikyti pakankamą sterilumą, todėl tam yra pasirenkamos įvairios vienkartinės priemonės – antbačiai, vienkartinės pirštinės, ir t.t. Pirmosios vienkartinės pirštinės buvo sukurtos prieš daugiau nei šimtmetį – šis išradimas yra priskiriamas W. Halstedui, kuriam buvo svarbu užtikrinti rankų apsaugą nuo chem...

Plačiau