Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Prija - šiltas ir žemiškas kūno kosmetikos reikmenų asortimentas, su nuostabiais ingredientais ir egzotiškais aromatais, prabangus ir efektyvus.

.

Iš Rukolos šaknų išgautas ekstraktas stiprina plaukus, švelniai valo neapsunkindamas jų. Naudojant šį šampūną kondicionierių, plaukai tampa gyvybingesni, minkštesni bei labiau žvilgantys.

.
Mėgaukitės natūraliomis Prija kosmetikos savybėmis, jos gamybai naudojami augaliniai ekstraktai, gaunami iš įvairių vakarietiškų ir rytietiškų botanikos regionų, specialūs aromaterapiniai kvapai.
Visas Prija asortimentas yra hipoalergiškas.

.
Naudojimas: paskleiskite nedidelį kiekį šampūno ant drėgnų plaukų, švelniai įtrinkite nuo šaknų iki pat galiukų. Palikite 2-3 minutėms. Nuskalaukite su vandeniu ir jei reikia procedūrą pakartokite. Nusausinkite rankšluosčiu.

.
Stiprinantis šampūnas su Eruca Sativa, plaunantis  ir kondicionuojantis visų tipų plaukus. Sukurtas su kruopščiai subalansuotu paviršinio aktyvumo medžiagų mišiniu, jis sudaro švelnias, kremines putas, kurios švelniai valo nepažeidžiant plaukų struktūros.

.
Praturtintas Rukolos sativa ekstraktu, švelniai valo ir padeda iš naujo sutankinti plauko kutikulę, gerina blizgesį. Rukola - auginama ir vertinama senovėje visoje Viduržemio jūros regione, yra labai atsparus augalas, prisitaikęs prie sunkiausių vietovių. Iš lapų gaunami ekstraktai, kuriuose gausu mineralų ir antioksidantų. Apdoroti plaukai pastebimai pagerėjo (vertinimas atliktas po 6 plovimų, palyginti su etaloniniu mėginiu). Apgaubiantis aromatas, sujungiantis stiprumą ir charakterį su šilta, atpalaiduojančia atmosfera.

.

100% pagamintas Italijoje produktas, pagamintas iš 100% perdirbamo butelio.

Remiantis mikroskopine vizualine analize, plaukų mėginiai, apdoroti šia kosmetika, yra geresni pagal struktūrą ir išvaizdą, palyginti su neapdorotais plaukų mėginiais.
*Laboratoriniai tyrimai iš plaukų mėginių, apdorotų kondicionuojančiu šampūnu 6 kartus iš eilės.

Pagaminta ir supakuota Italijoje
Matmenys su dozatoriumi : 6 x 20 cm