Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Prija - šiltas ir žemiškas kūno kosmetikos reikmenų asortimentas, su nuostabiais ingredientais ir egzotiškais aromatais, prabangus ir efektyvus.

.

Iš Rukolos šaknų išgautas ekstraktas stiprina plaukus, švelniai valo neapsunkindamas jų. Naudojant šį šampūną kondicionierių, plaukai tampa gyvybingesni, minkštesni bei labiau žvilgantys.

.

Mėgaukitės natūraliomis Prija kosmetikos savybėmis, jos gamybai naudojami augaliniai ekstraktai, gaunami iš įvairių vakarietiškų ir rytietiškų botanikos regionų, specialūs aromaterapiniai kvapai.

.

Naudojimas: paskleiskite nedidelį kiekį šampūno ant drėgnų plaukų, švelniai įtrinkite nuo šaknų iki pat galiukų. Palikite 2-3 minutėms. Nuskalaukite su vandeniu ir jei reikia procedūrą pakartokite. Nusausinkite rankšluosčiu.

.

Stiprinantis šampūnas su Eruca Sativa, plaunantis  ir kondicionuojantis visų tipų plaukus. Sukurtas su kruopščiai subalansuotu paviršinio aktyvumo medžiagų mišiniu, jis sudaro švelnias, kremines putas, kurios švelniai valo nepažeidžiant plaukų struktūros.

.

Praturtintas Rukolos sativa ekstraktu, švelniai valo ir padeda iš naujo sutankinti plauko kutikulę, gerina blizgesį. Rukola - auginama ir vertinama senovėje visoje Viduržemio jūros regione, yra labai atsparus augalas, prisitaikęs prie sunkiausių vietovių. Iš lapų gaunami ekstraktai, kuriuose gausu mineralų ir antioksidantų. Apdoroti plaukai pastebimai pagerėjo (vertinimas atliktas po 6 plovimų, palyginti su etaloniniu mėginiu). Apgaubiantis aromatas, sujungiantis stiprumą ir charakterį su šilta, atpalaiduojančia atmosfera.

.

100% pagamintas Italijoje produktas, pagamintas iš 100% perdirbamo butelio.

.

Remiantis mikroskopine vizualine analize, plaukų mėginiai, apdoroti šia kosmetika, yra geresni pagal struktūrą ir išvaizdą, palyginti su neapdorotais plaukų mėginiais.

*Laboratoriniai tyrimai iš plaukų mėginių, apdorotų kondicionuojančiu šampūnu 6 kartus iš eilės.

Pagaminta ir supakuota Italijoje

.

.

.

Tinkamai pasirinktas šampūnas – plaukų estetikos ir gyvybingumo paslaptis

Plaukų šampūnas – kūno priežiūros priemonė, kurios naudojimas yra susijęs ne tik su kasdienės asmens higienos užtikrinimu, bet ir, patenkinus individualius plaukų poreikius, jų grožio bei sveikatos puoselėjimas. O, savo uoslės receptoriais pajutus, kokį prabangų, ilgam įsimenantį aromatą skleidžia italų gamintojo „Prija“ šampūnas, akivaizdu: kasdienis galvos trinkimas gali tapti ir savotišku SPA malonumu!

Geriausias plaukų šampūnas: kaip pasirinkti?

Renkantis individualiai tinkamiausią šampūną, svarbu atsižvelgti tiek į galvos odos tipą (sausa, riebi ir pan.), tiek į esamą plaukų situaciją (nusilpę, lūžinėjantys, besiriebaluojantys ir kita). Tiesa, reikia suprasti, kad  abu kriterijai, priklausomai nuo tam tikrų aplinkybių, gali pasikeisti ir, pavyzdžiui, ilgus metus varginanti didelė odos riebalų sekrecija vieną dieną ima ir „apsiverčia aukštyn kojomis“ – galvos oda pradeda sausėti. Tad, net ir atradus, atrodo, sau idealų šampūną, nederėtų prie konkretaus produkto prisirišti. Tik operatyviai reaguojant į tai, ką „sako“ plaukai (o taip pat – ir oda), galima užtikrinti puikią jų išvaizdą, išspręsti esamas problemas bei užkirsti kelią naujų atsiradimui. 

Kaip ir renkantis bet kokią kūno priežiūros priemonę, svarbu kritiška akimi įvertinti šampūno sudėtį. „Raudona šviesa“ – kenksmingiems cheminiams komponentams (parabenams, sulfatams ir pan.), konservantams ir kitiems cheminiams priedams. „Žalia“ – natūraliems komponentams, suteikiantiems ne tik momentinį plaukų grožį „čia ir dabar“, bet ir juos tausojantiems, puoselėjantiems  iš vidaus. 

Venkite kenksmingų komponentų (pavyzdžiui, parabenų, sulfatų, druskų ir kitų konservantų). Pirmenybę teikite natūraliems (mineralai, vitaminai, augalinės kilmės baltymai, aliejai), ne tik suteikiantiems Jūsų plaukams estetinį grožį, bet, svarbiausia, puoselėjantiems juos iš vidaus. 

 „Prija“ šampūnas – dėmesio vertas pasirinkimas tiek asmeninėms, tiek verslo reikmėms

Plaukus stiprinantis „Prija“ šampūnas, kaip ir kiti šio gamintojo produktai, yra hipoalergiški. Šampūno formulėje gausu vertingų augalinių ekstraktų, vienas kurių yra išgaunamas iš Rukolos šaknų ir pasižymi plaukus stiprinančiu, veiksmingu, tačiau švelniu, neapsunkinančiu valymo efektu. 

Šio italų gamintojo šampūnai, o taip pat – kiti plaukų ir kūno priežiūros produktai, esantys mūsų asortimente, puikus pasirinkimas tiek asmeniniams naudojimui namuose, tiek ir verslo reikmėms. Nemaža dalis mūsų pirkėjų, teikiantys apgyvendinimo paslaugas, savo klientams nori pasiūlyti ir galimybę naudotis kokybiškomis asmens higienos priemonėmis. Tokioje situacijoje „Prija“ prekės ženklas – vienas optimaliausių pasirinkimų, vertinant kokybės ir kainos santykį.