Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

CHEMISEPT WIPES 100 vnt

Servetėlės higieninei rankų, instrumentų ir paviršių dezinfekcijai. Rankas dezinfekuokite trinant atplėštą servetėlę ne mažiau kaip 30 sek. Tuberkuliozės profilaktikai procedūra kartojama du kartus; hepatito B profilaktikai rankos trinamos ne mažiau kaip 3 min. Alkoholio poveikiui atsparūs instrumentai ir paviršiai dezinfekuojami juos šluostant ne mažiau kaip 30 sek. 

Servetėlės yra impregnuotos dezinfekuojančia medžiaga, skirtos greitai rankų ir alkoholiui atsparių paviršių dezinfekcijai.

Servetėlės naudojamos medicinos įstaigose, laboratorijose, maisto medžiagų pramonės įmonėse, kirpyklose, grožio salonuose. Servetėlės pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu poveikiu, naikina Gram-teigiamas ir Gram-neigiamas bakterijas (tarp jų Mycobacterium terrae) ir grybelius, dezaktyvuoja tiek virusus su apvalkalais (tarp jų HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex), tiek be apvalkalų (tarp jų Adeno).

Naudojimas

Atidarykite indo viršutinėje dalyje esantį dangtelį ir ištraukite servetėlę iki perforuotos vietos. Ištraukus servetėlę uždarykite dangtelį, kad servetėlės neišdžiūtų. Dezinfekuojamus paviršius valyti taip, kad visas paviršius būtų tolygiai padengtas dezinfekuojančia medžiaga. Poveikio trukmė 30 sekundžių.

Alkoholio poveikiui atsparūs instrumentai ir paviršiai dezinfekuojami juos šluostant ne mažiau kaip 30 sek.

Atsargumo priemonės

1. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.

2. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

Sudėtis: Etanolis 72% (poveikio medžiaga), triklosanas (poveikio medžiaga), celiuliozinės šluostės.

Pakuotė. Indelyje yra 100 vnt. servetėlių. Indo matmenys – 12,5×20 cm.