• Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Kokybiškos vienkartinės nitrilinės pirštinės, atsparios chemikalams, tinka kirpėjams ir alergiškiems žmonėms nuo guminių chemikalų ir latekso. Pirštinės yra elastingos, tačiau tampa ypač minkštos ir naudojimo metu prisitaiko prie plaštakos formos. 

Gali būti naudojamas kirpykloms, valymui, kai liečiatės su krauju ir kitais kūno skysčiais, tvarkyti vaistus, chemoterapinius vaistus ir hormoninius kremus.

SAVYBĖS

Fizinės savybės: be pudros

Spalva: skaidri

NAUDOJIMAS

Laikykite sausoje ir švarioje aplinkoje, stabilioje temperatūroje.

Saugos instrukcijos: Ant gaminio yra duomenų lapas

Sudėtyje nėra latekso, todėl saugu naudoti esant latekso alergijai.

Tinkamumo laikas neatidarytas: 5 metai

Vienkartinės pirštinės: kurios jų turi daugiausiai privalumų?

Vienkartinės pirštinės naudojamos įvairiais tikslais: kai siekiama apsisaugoti nuo virusų, kai atliekamos tam tikros medicininės procedūros, kai atliekami įvairūs buities darbai, ir t.t. Vienkartinių pirštinių pasirinkimas šiandien tikrai nėra siauras, tad gana dažnai kyla klausimas, kurios jų galėtų geriausiai pasiteisinti. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi skirtingų rūšių vienkartinės priemonės?

Lateksinės pirštinės tinka ne visiems

Nors lateksinės vienkartinės pirštinės turi tikrai nemažai privalumų, tačiau svarbu žinoti, kad jos tinka ne visiems. Kai kurie žmonės yra alergiški lateksui, todėl jiems vertėtų pasvarstyti apie kitos rūšies pirštinių pasirinkimą. Lateksinės pirštinės yra labai elastingos, jos yra tamprios ir puikiai prisitaikančios prie delno dydžio. Tokios pirštinės yra plonos, todėl jos garantuoja pakankamą komfortą ir priglunda tarsi „antroji oda“.  Svarbu paminėti ir tai, kad lateksas yra biologiškai skaidoma medžiaga, todėl toks pasirinkimas turi mažesnį neigiamą poveikį aplinkai. Šios vienkartinės pirštinės gali būti naudojamos skutant bulves, dažant plaukus, apžiūrint žaizdas, ir t.t. Vis dėlto, svarbu įvertinti tai, kad lateksines pirštines gali pažeisti riebios medžiagos ar organiniai tirpikliai, todėl jos pasiteisina ne visada.

Nitrilinės pirštinės užtikrina didesnį atsparumą

Nitrilinės pirštinės – taip pat gana dažnas pasirinkimas. Šios pirštinės yra labai patvarios ir nekelia alergijos. Lateksinės pirštinės gana dažnai naudojamos atliekant medicinines ar kosmetologines procedūras, taip pat jos gali būti naudojamos atliekant valymo ar plovimo darbus. Nors šios vienkartinės pirštinės gali būti pritaikomos dažniau nei lateksinės, tačiau nitrilas nėra biologiškai skaidoma medžiaga, todėl toks pasirinkimas nėra pakankamai ekologiškas.

Vinilinės pirštinės – pigiausias pasirinkimas

Vinilinės pirštinės yra pigiausios. Priešingai nei lateksas, vinilas nekelia alergijos, ir yra atsparesnis riebioms medžiagoms. Vis dėlto, vinilinės vienkartinės pirštinės nėra atsparios pradūrimams, be to, vinilas nėra biologiškai išsiskaidanti medžiaga. Renkantis vinilines pirštines vertėtų atsižvelgti į jų dydį: jos nėra elastingos, todėl neprisitaiko prie delno dydžio. Tam tikrais atvejais naudoti tokias pirštines yra patogiau, nes jos gali padėti išvengti gausaus delnų prakaitavimo. Dažniausiai vinilinės pirštinės naudojamos medicinoje ir kosmetologijoje, maisto pramonėje, ir t.t. 

Toje pačioje kategorijoje

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje