Kartu rekomenduojame ×
 • Nemokamas pristatymas

  Nemokamas pristatymas

  nuo 50 eur

 • Greitas pristatymas

  Greitas pristatymas

  1-2 darbo dienos

 • Saugus apsipirkimas

  Saugus apsipirkimas

  15 metų švaros prekių rinkoje

 • Profesionalios konsultacijos

  Profesionalios konsultacijos

  24/7 pagalba telefonu

Chlorheksidinas – veiksmingas  dezinfekantas, pasižymintis stipriu antimikrobiniu poveikiu, apsaugo nuo virusų, grybelių, gram + ir gram - bakterijų. Chlorheksidino molekulinė struktūra yra panaši į epidermio baltymus, kurie lemia jo greitą ir patvarią absorbciją į odą, taip įvyksta gilus dezinfekavimas.

.

NATURALŪS VEIKSMINGI INGREDIENTAI PASIŽYMI ANTIBAKTERINIU POVEIKIU, PADEDA UŽKIRSTI KELIĄ BAKTERIJŲ DAUGINIMUISI IR PLITIMUI.

.

Greipfruktų sėklos valo ir atstato odos balansą, o citrinų lapų ekstraktas pasižymi vitaminų (ypač vitamino C) gausa bei antioksidantais. Citrinų eterinis aliejus išsiskiria antibakteriniu  ir odą valančiu efektu, apsauga bei palankiai veikia poras. Laimo ekstraktas valo bei atstato odos balansą, yra turtingas vitamino C, jame gausu natūralių antioksidantų. Tiare ekstraktas drėkina ir minkština odą. Lotoso žiedų ekstraktas ramina odą, kolagenas kovoja su senėjimu bei odos sausėjimu. Subtilus ingredientas, gaunamas iš alyvuogių aliejaus, minkština, švelniai valo bei turi antioksidacinę galią; izoflavonai skatina apsaugą nuo audinių dehidratacijos, taip yra formuojamas apsauginis hidrolipidinis barjeras, kuris apsaugo odą nuo išsausėjimo.